Front Office Assistant

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Fly Go Voyager active.

Vezi toate job-urile Front Office Assistant active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Fly Go Voyager
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.08.2018
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Stii ca esti o persoana:
    • cu o fire rabdatoare si esti dornica sa ii ajuti pe cei din jur;
    • cu atitudine pro-activa si foarte atenta la detalii;
    • cu abilitati excelente de comunicare;
    • organizata;
    Vrem sa te intalnim!

    Responsabilitati

    Responsabilitatile tale vor fi:
    - derulare activitati specifice zonei de receptie: intampinare vizitatori, preluare/redirectionare apeluri, gestiunea corecta a corespondentei companiei ( via fax, e-mail, curierat) etc.
    - management furnizori: comenzi de rechizite si consumabile, intocmire documente in vederea efectuarii platilor;
    - asigura protocolului in cadrul intalnirilor zilnice;
    - asigurarea transmiterii documentelor prin poştă, fax, e-mail;
    - supervizare activitate de curatenie a birourilor;
    - gestionare activitati administrative: mentii relatia cu funizorii pentru efectuarea diferitelor actiuni de mentenanta a sediului (diverse reparatii de mentenanta, reamenajare spatiu, etc);

    - Relatii interpersonale si abilitati de comunicare bine dezvoltate
    - Aspect placut si prezenta profesionista
    - Capacitatea de a face fata situatiilor ambigue
    - Cunostinte de lucru si a proceselor de expediere posta
    - Bune abilitati de planificare si organizare
    - Abilitate de a lucra cu Word, Excel si Outlook.
    - Cunostinte de limba engleza obligatoriu
    - Cunostinte de limba italiana reprezinta un avantaj

    Aplica fara CV
    5000 - 5500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (48)