HR Trainee

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile AgroConcept active.

Vezi toate job-urile HR Trainee active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Agricultura active pe Hipo.ro

Angajator: AgroConcept
Domeniu:
  • Agricultura
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 20.01.2018

    AgroConcept este unicul importator si distribuitor autorizat pe piata din Romania al New Holland Agriculture si unic distribuitor pentru brandurile Kverneland si Casella.

    Cerinte

    Ne-ar placea sa te cunoastem daca:
    • esti student/ masterand, preferabil din domeniul Resurse Umane;
    • ai bune abilitati de comunicare si relationare;
    • esti o persoana organizata si atenta la detalii;
    • ai abilitatea de a gandi si actiona independent;
    • te atrage ideea de a-ti dezvolta cariera in domeniul resurselor umane.

    Responsabilitati

    Atribuții principale:
    • sa sustina intiativele de formare si dezvoltare profesionala prin pregatirea agendei de training;
    • sa redacteaze diferite rapoarte de training si resurse umane, extrangand informatii din bazele de date;
    • sa construiasca/ dezvolte continuu baza de date de candidati (pipeline) pentru pozitiile cheie;
    • sa ofere sprijin departamentului de resurse umane in implementarea politicilor companiei;
    • sa actualizeze baze de date si sa pregateasca raportari periodice conform solicitarilor.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Posibilitate de dezvoltare profesională.
    • Lucru intr-o echipa tânară, energica si focusata pe atingerea obiectivelor;
    • Programul de lucru este 8:00 - 17:00, iar transportul este asigurat de companie

    Despre Noi:
    Suntem preocupați în mod constant să atingem excelența în domeniu prin păstrarea unui climat de încredere, respect și colaborare în relația cu clienții și partenerii noştri.
    Susținem dezvoltarea comunităților rurale și creșterea sustenabilă a agriculturii românești printr-o serie de investiții: 12 centre regionale dotate cu cele mai noi tehnologii de intervenție rapidă și asistență tehnică, o echipă de management formată din experți pe piața locală și internațională si o viziune globală pentru succes la nivel local. In prezent in compania noastra lucreaza peste doua sute de experti si specialisti.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    4600 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    5200 RON NET / luna

    Vezi job-uri similare (10)