Business Development Executive

Angajator: StarTech Team
Domeniu:
  • IT Hardware
  • IT Software
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.01.2018
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Găsești mereu soluții si obtii rezultate;

    Autodidact, investesti timp si efort pentru a evolua profesional si personal;

    Îți dorești să ajungi la următorul nivel al experientei tale profesionale;

    Ești o persoană ambițioasă;

    Vrei un mediu în care să îți fie valorificate ideile.

    Responsabilitati

    Ce este important pentru echipa StarTechTeam?

    Sa stii sa prezinti managerilor executivi beneficiile externalizarii IT prin StarTech Team;

    Sa creezi relatii si sa le valorifici prin semnarea de contracte de servicii de suport IT;

    Sa creleaza asteptarile clientilor cu beneficiile solutiilor oferite de noi;

    Sa ai experienta in vanzari B2B minim 1 ani;

    Sa inveti sa vinzi servicii si solutii IT cu ajutorul programelor de training puse la dispozitie;

    Sa cunosti piata de servicii IT Romania( constituie un avantaj);

    Ce castigi:

    Salariu motivant si un plan de cariera pe termen lung;

    Un job dinamic, cu multe lucruri noi de învățat;

    Faci parte dintr-o echipă fun și profesionistă;

    Lucrezi cu cele mai mari companii prezente pe piața din România;

    Posibilități reale de promovare în funcție de performanțe;