AGENT CONSILIERE CLIENT

Angajator: TRK Professional
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.01.2018

    We are a consultative partner for our clients and candidates, delivering customized solutions for both sides. Our company offers support in recruiting white collars for local and cross-border projects. Recruiting experts of TRK Professional understand the specific needs of our clients and are building strong relationships to candidates from various professions and fields.

    Cerinte

    - Ne dorim sa fii o persoana energica si cu permanenta dorinta de invatare
    - Esti o fire comunicativa si care stie sa asculte clientul
    - Ai prezenta de spirit pentru a putea propune cea mai buna solutie in functie de momentul aparut
    - Ai o atitudine proactive si entuziasmul nu te paraseste pana la finalul programului

    Responsabilitati

    - Intampinare clienti si consilierea lor intr-un mod amabil si prietenos
    - Identificarea nevoilor si asteptarilor clientilor
    - Oferirea informatiilor complete despre campaniile promotionale ale companiei
    - Asigurare suport echipei de implementare a procedurilor companiei

    - Training initial si periodic pentru dezvoltarea abilitatilor de relationare cu clientii
    - Un mediu de lucru modern si placut
    - Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica unde vei avea sansa reala de a te dezvolta professional
    - Venituri fixe si bonusuri lunare motivante corelate cu performanta
    - Contract de munca pe durata nedeterminata