Problem solving executive – Hungarian

This job is no longer active!

View all jobs VIVRE DECO active

View all jobs Problem solving executive – Hungarian active on Hipo.ro

View all jobs Customer Support - Client Service active on Hipo.ro

Employer: VIVRE DECO
Domain:
  • Customer Support - Client Service
  • Job type: full-time
    Job level: 0 - 1 years of experience
    Location:
  • BUCHAREST
  • Updated at: 14.01.2018
    Short company description

    We are an online retailer specialized in Home & Lifestyle, operating in 8 markets: Romania, Bulgaria, Hungary, Croatia, Poland, Slovakia, Slovenia and the Czech Republic, with a team of ca. 200 people: buyers, content producers, developers, marketers, operations and logistics. Our mission is to be the leading destination for home & lifestyle shopping and inspiration in CEE.

    Requirements

    Csatlakozz a Vivre Ügyfélszolgálati Csapatához!

    Együtt tanulunk meg növekedni az egyik legsikeresebb román e-commerce cégénél.
    Számunkra nagyon fontos a személyiséged.Jelenlegi csapatunkban aktiv, jó problémamegoldó, csapaton belül és a kliensekkel is könnyen kommunikáló személyekre van szükségünk.

    Számítunk rád, hogy rendelkezel ezekkel a képességekkel:
    -figyelsz a részletekre, felelősségteljes, korrekt, precíz vagy, ugyanakkor képes vagy az idődet is jól beosztani.
    -az ügyfelekkel való kapcsolatban a kialakult helyzetek megértésére és azok megoldására
    -figyelem megosztás képesség, gyors döntéshozatali képesség
    -pozitív hozzáállás, proaktivitás, önmotiváció és csapatszellem
    -folyamatos fejlődési képesség

    A fentiekkel kapcsolatosan a következőket kérjük tőled:
    -Felsőfokú végzettség
    -Magas szintű, irásbeli és szóbeli kommunikációs képesség magyar nyelven (anyanyelvi szint)
    -Legalább középfokú irásbeli és szóbeli kommunikációs képesség angol nyelven
    Számítógépes ismeretek – MS Office (Word, Excel)

    Responsibilities

    Mit fogsz csinálni?
    Kezdetnek a következő feladatokat látnád el:
    -a leadott rendelések aktualizálása és ellenőrzése számítógépes rendszerünkben;
    -a rendelések és a termékek követése a kézbesítési folyamaton belül;
    -a kliensek által, e-mailen, telefonon vagy facebookon, jelzett kérések megértése és feldolgozása a megfelelő jogi és kereskedelmi szabályok szerint;
    -a jogi és kereskedelmi háttér megértése és alkalmazása a kliens kérésének gyors és hatékony megoldása érdekében.

    Idővel komplexebb feldatokat fogsz kapni a személyes fejlődésed érdekében:
    -a rendelések kézbesítési folyamatának követése, ellenőrzése és a futárszolgálatokkal való kapcsolat fenntartása;
    -különböző jelentések készítése;
    -a telefonon vagy e-mail-en bejövő problémák összesítése és azok megoldásának követése más osztályok bevonásával;
    -hozzájárulás az ügyfél probléma megoldás stratégiájának kialakításához
    segítség nyújtás más osztályok aktivításához ( It, Logisztika, Marketing, Beszerzési Osztály).

    Other info

    Miert csatlakozz a csapatunkban?
    magas bérezés (fix fizetés, étel jegyek és havi bónuszok a teljesítésedtől függően)
    egészségügyi szolgáltatás Bukarest egyik legjobb egészségügyi szolgáltatója részéről
    betanítás és teljeskörű támogatás kezdéskor és fejlődési lehetőség
    fiatal, barátságos, felelősségteljes, multikulturális munkakörnyezet
    meghatározatlan időre megkötött munkaszerződés
    munkaprogram: napi 8 óra.Hétfőtől pétekig, 9.00 – 18.00, napi 1 óra ebédszünettel

    Rólunk
    Vivre közép és kelet európa vezető e-commerce cége Home&Lifestyle termékeket illetően, jelenleg 8 piacon vagyunk jelen: Románia, Magyarország, Bulgária, Horvátország, Lengyelország, Szlovákia és Csehország.
    Csapatunk 200 személyből áll:buyerek, content producers, developers, marketers, operáció és logisztika.Célunk az, hogy a home&deco és lifestyle területen vezető pozicióba kerüljünk Kelet és Közép Európában.

    Várjuk az Önéletrajzodat
    Ha úgy gondoljuk, hogy közös értékeket táplálunk, meghívunk egy beszélgetésre és egy rövid tesztelésre.