Problem solving executive – Hungarian

This job is no longer active!

View all jobs VIVRE DECO active

View all jobs Problem solving executive – Hungarian active on Hipo.ro

View all jobs Customer Support - Client Service active on Hipo.ro

Employer: VIVRE DECO
Domain:
  • Customer Support - Client Service
  • Job type: full-time
    Job level: 0 - 1 years of experience
    Location:
  • BUCHAREST
  • Updated at: 14.01.2018
    Remote work: On-site
    Short company description

    Vivre started to develop its business in 2012, becoming the most important online retailer on the Romanian market, as well as a large part of Central and Eastern Europe maintaining both its original starting culture and passion and desire to build something wonderful!

    With more than 300 professionals forming the Vivre community, we emphasize both our clients, suppliers, and our motivating work environment. We deal with difficult situations in improving user experience, finding and sorting products, automating logistics operations and warehouse processes, advancing customer interactions, refining reports and data, marketing and accounting efficiency.

    We believe that all areas of our business are touched by professional people.

    Requirements

    Csatlakozz a Vivre Ügyfélszolgálati Csapatához!

    Együtt tanulunk meg növekedni az egyik legsikeresebb román e-commerce cégénél.
    Számunkra nagyon fontos a személyiséged.Jelenlegi csapatunkban aktiv, jó problémamegoldó, csapaton belül és a kliensekkel is könnyen kommunikáló személyekre van szükségünk.

    Számítunk rád, hogy rendelkezel ezekkel a képességekkel:
    -figyelsz a részletekre, felelősségteljes, korrekt, precíz vagy, ugyanakkor képes vagy az idődet is jól beosztani.
    -az ügyfelekkel való kapcsolatban a kialakult helyzetek megértésére és azok megoldására
    -figyelem megosztás képesség, gyors döntéshozatali képesség
    -pozitív hozzáállás, proaktivitás, önmotiváció és csapatszellem
    -folyamatos fejlődési képesség

    A fentiekkel kapcsolatosan a következőket kérjük tőled:
    -Felsőfokú végzettség
    -Magas szintű, irásbeli és szóbeli kommunikációs képesség magyar nyelven (anyanyelvi szint)
    -Legalább középfokú irásbeli és szóbeli kommunikációs képesség angol nyelven
    Számítógépes ismeretek – MS Office (Word, Excel)

    Responsibilities

    Mit fogsz csinálni?
    Kezdetnek a következő feladatokat látnád el:
    -a leadott rendelések aktualizálása és ellenőrzése számítógépes rendszerünkben;
    -a rendelések és a termékek követése a kézbesítési folyamaton belül;
    -a kliensek által, e-mailen, telefonon vagy facebookon, jelzett kérések megértése és feldolgozása a megfelelő jogi és kereskedelmi szabályok szerint;
    -a jogi és kereskedelmi háttér megértése és alkalmazása a kliens kérésének gyors és hatékony megoldása érdekében.

    Idővel komplexebb feldatokat fogsz kapni a személyes fejlődésed érdekében:
    -a rendelések kézbesítési folyamatának követése, ellenőrzése és a futárszolgálatokkal való kapcsolat fenntartása;
    -különböző jelentések készítése;
    -a telefonon vagy e-mail-en bejövő problémák összesítése és azok megoldásának követése más osztályok bevonásával;
    -hozzájárulás az ügyfél probléma megoldás stratégiájának kialakításához
    segítség nyújtás más osztályok aktivításához ( It, Logisztika, Marketing, Beszerzési Osztály).

    Other info

    Miert csatlakozz a csapatunkban?
    magas bérezés (fix fizetés, étel jegyek és havi bónuszok a teljesítésedtől függően)
    egészségügyi szolgáltatás Bukarest egyik legjobb egészségügyi szolgáltatója részéről
    betanítás és teljeskörű támogatás kezdéskor és fejlődési lehetőség
    fiatal, barátságos, felelősségteljes, multikulturális munkakörnyezet
    meghatározatlan időre megkötött munkaszerződés
    munkaprogram: napi 8 óra.Hétfőtől pétekig, 9.00 – 18.00, napi 1 óra ebédszünettel

    Rólunk
    Vivre közép és kelet európa vezető e-commerce cége Home&Lifestyle termékeket illetően, jelenleg 8 piacon vagyunk jelen: Románia, Magyarország, Bulgária, Horvátország, Lengyelország, Szlovákia és Csehország.
    Csapatunk 200 személyből áll:buyerek, content producers, developers, marketers, operáció és logisztika.Célunk az, hogy a home&deco és lifestyle területen vezető pozicióba kerüljünk Kelet és Közép Európában.

    Várjuk az Önéletrajzodat
    Ha úgy gondoljuk, hogy közös értékeket táplálunk, meghívunk egy beszélgetésre és egy rövid tesztelésre.

    Job-uri similare care te-ar putea interesa:

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (147)