Dispatcher - Monitorizare Procese

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Orange Romania Communications active.

Vezi toate job-urile Dispatcher - Monitorizare Procese active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Orange Romania Communications
Domeniu:
  • Altele
  • Customer support - Client service
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 18.06.2018

    Orange Romania Communications este o companie parte a grupului Orange și o subsidiara Orange Romania din data de 30 septembrie 2021.
    Compania ofera atat asistenta, cat și servicii convergente de voce fix-mobil, internet in banda larga și televiziune pentru cei aproximativ 5 milioane de clienti ai sai. De asemenea, gestioneaza infrastructura de retea ce cuprinde pana la 90.000 de km de fibra optica și conecteaza in jur de 3 milioane de gospodarii.

    Cerinte

    Căutăm colegi care să aibă:

    - Capacitate foarte bună de comunicare şi relaţionare cu clienţii şi cu personalul de teren;
    - Capacitate de prioritizare;
    - Capacitate de învăţare şi adaptare rapidă la schimbări;
    - Rezistenţă la stres;
    - Concentrare bună;
    - Persoană riguroasă, tenace, organizată;
    - Minim 1 an experienţă în domeniul telecomunicaţiilor.

    Responsabilitati

    Responsabilitati prinicpale:

    - Monitorizează bună execuţie şi în termenele specifice a lucrărilor efectuate de către partea tehnică;
    - Operează modificări în sistemele informatice cu privire la lucrări;
    - Oferă suport colegilor din teren pentru bună execuţie şi în termen a lucrării acestora;
    - Informarea clienţilor în situaţii atipice în cursul execuţiei lucrării (întârzieri, amânări);
    - Contactează clienţii pentru situaţii de confirmare a lucrării de către aceştia sau în situaţii de neprezentarea a clientului în locaţia lucrării.

    Alte informatii

    Ce beneficii ai ?
    - Salariu fix motivant plus comision în funcţie de rezultatele tale;
    - Program de lucru flexibil, în ture;
    - Un mediu de lucru plăcut;
    - Dezvoltarea abilităţilor şi competenţelor personale, care te vor ajută pe viitor, în carieră ta.

    Inainte de a aplica pentru aceasta pozitie va invitam sa accesati pagina de internet a Telekom, la rubrica Telekom Romania, sectiunea Cariere pentru a va informa cu privire la modul in care Telekom Romania prelucreaza datele dumneavoastra cu caracter personal.

    Contractul de muncă se încheie prin partenerul Telekom – Professional SRL

    Va rog sa trimiteti C.V.-ul pana la data de 18.06.2018.
    Persoana de contact: Ioana Grigorescu
    Doar candidatii selectati vor fi contactati.

    Cluj Napoca, Floresti,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Cluj Napoca,