Administrative Clerk (perioada determinata)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Intesa Sanpaolo Bank active.

Vezi toate job-urile Administrative Clerk (perioada determinata) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Intesa Sanpaolo Bank
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.12.2017

    Intesa Sanpaolo Bank este parte a celui mai mare grup bancar din Italia si unul dintre cele mai mari din Europa. Noi credem ca succesul companiei noastre este strans legat de profesionalismul, motivația și sentimentul de apartenența a oamenilor care lucreaza aici.

    Cerinte

    Studii superioare tehnice – profil mecanic sau constructii;
    Cunostinte avansate de utilizare pachet Microsoft Office;
    Responsabilitate, rabdare, rezistenta la stres;
    Abilitate de a lucra sub presiunea timpului;
    Rigurozitate si atentie la detalii;
    Spirit de echipa;
    Abilitati de comunicare;
    Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj.

    Responsabilitati

    Gestionarea imobilelor proprietate bancii precum si inchiriate;
    Realizarea formalitatilor necesare în vederea obtinerii de autorizatii, permise, omologari, controale periodice, contracte furnizori;
    Realizarea de analize privind oportunitatea demararii lucrarilor de reparatii/intretinere in vederea conservarii valorii de piata a imobilelor;
    Participarea, în colaborare cu Biroul Achizitii, la achizitionarea tuturor instalatiilor tehnice necesare pentru atingerea obiectivelor de functionalitate si securitate si se ocupa de instalarea acestora;
    Gestionarea parcului auto intocmind propuneri de eficientizare a utilizarii autoturismelor;
    Pre-avizarea drafturi contracte in vederea includerii clauzelor ce asigura protectia bancii: termene de livrare, conditii de plata, clauze de denuntare unilateral, etc;
    Desfasurarea de activitati logistice ce trebuie realizate de catre resursele interne ale departamentului;
    Permis de conducere valabil cu experienta de min 1 an.

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (28)