Asistent vânzări Corporate

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Ana Pan active.

Vezi toate job-urile Asistent vânzări Corporate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Ana Pan
Domeniu:
  • Marketing
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.01.2018

    Ana Pan este un reper in domeniul cofetariei, patiseriei si panificatiei pe piata din Bucuresti. Fondata in 1990, Ana Pan are acum o retea de 14 de magazine in Capitala.
    Vino într-o echipă super! It’s cool to be oldschool!

    Cerinte

    Specialiștii noștri în vânzări Corporate te ajută să organizezi cele mai frumoase evenimente din viața ta - de la aniversări la petreceri de companie, de la coffee breaks la cadouri personalizate pentru parteneri.
    Clienții pot alege din gama noastră diversă de produse - Cofetărie inovativă & Ciocolaterie artizanală, Patiserie tradițională, Brutărie artizanală sau Catering fresh food.

    Colegul ideal este la fel ca noi:

    Fiind un domeniu atât de dulce, cu o echipă entuziastă și muncitoare, noi ne dorim ca viitorul nostru coleg să fie la fel ca noi:
    - Cu experiență în vânzări;
    - Deschis să comunice foarte ușor cu echipa și colegii;
    - Optimist, cu inițiativă astfel încât să ne bazăm unii pe alții;
    - Bun cunoscător al limbi engleze și al pachetului de operare MS Office, astfel încât să poată face analize de piață și rapoarte;
    - Absolvent al unei facultăți în domeniul economic/business/marketing;

    Responsabilitati

    În prezent, ne căutăm un coleg care să ne reprezinte produsele cu entuziasm și va avea ca sarcini următoarele:
    - Abordează vânzarea în mod consultativ (întelege clientul și îi oferă ce are nevoie);
    - Deține o atitudine proactivă și este orientat către client (iese în intampinarea clientului, începe să-l înțeleagă și să gândească din perspectiva lui);
    - Identifică și contactează potențiali clienți în vederea creșterii portofoliului;
    - Gestionează clienții activi și pe cei potențiali;
    - Oferă consiliere clienților cu privire la specificul și compatibilitatea produselor din ofertă;
    - Informează clienții cu privire la ofertele de preț, promoții, condiții de lucru;
    - Negociază contractele încheiate cu clienții, urmărește efectuarea plății;

    Ce îți oferim noi, astfel încât să poți fi fericit și mulțumit la noi:

    - Induction pe toată perioada (nu te vom arunca în mare și lăsa să înoți singur);
    - Training-uri active care îți vor pune „rotițele în mișcare”;
    - Aprecieri de câte ori faci ceva super;
    - O a doua familie cu care vei petrece 8 ore pe zi;

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (60)