Specialist Compensatii si Beneficii - Temporar 2 ani

Angajator: IPSO Agricultura
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Buftea
  • Actualizat la: 20.02.2018
    Scurta descriere a companiei

    Numărul 1 pe piața de mașini și utilaje agricole

    IPSO Agricultură, parte a grupului francez Monnoyeur, unul dintre cei mai mari distribuitori de utilaje agricole la nivel internaţional, este lider pe piaţa de utilaje agricole din România. Cu o experienţă de peste 20 de ani pe piaţa agricolă, compania oferă soluţii integrate producătorilor agricoli din România, piese de schimb, service în câmp şi pregătirea operatorilor.

    Cerinte

    CERINŢE

     Minimum 2 ani experienta in Resurse Umane / Compensatii & Beneficii;
     Analitic, organizat;
     Spirit critic si sintetic;
     Capacitate de a invata repede si adaptabilitate;
     Rapid si disciplinat in executie;
     Bune abilitati de comunicare in scris si verbala;
     Abilitatea de a prioritiza
     Orientare catre client;
     Dorinta continua de a imbunatati ;
     Limba engleza – avansat, Franceza – de dorit, nivel mediu;
     Lucrul cu PC: Excel (avansat), Word or PowerPoint

    Responsabilitati

    RESPONSABILITĂŢI

     Derularea activitatilor specifice de Compensatii & Beneficii (de ex: bugetare, analiza variatii, studii de piata muncii, procese si proceduri legate de stabilire salariu si beneficii, administrare beneficii)
     Realizare de rapoarte si analize legate de activitatea Compensatii & Beneficii;
     Furnizare informatii solicitate local sau de catre grup vizavi de estimare buget si costuri salariale;
     Realizare de rapoarte periodice, analizare si consolidare si oferire de informatii pentru studii de piata specifice;
     Proiectarea de noi rapoarte si / sau actualizarea celor existente pentru a veni in intampinarea solicitarilor interne;
     Definire si monitorizare KPI Resurse Umane;
     Imbunatatirea continua a KPI si a proceselor de resurse umane.