Specialist Compensatii si Beneficii - Temporar 2 ani

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IPSO Agricultura active.

Vezi toate job-urile Specialist Compensatii si Beneficii - Temporar 2 ani active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: IPSO Agricultura
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Buftea
  • Actualizat la: 20.03.2018

    Prezentă în România încă din 1996, IPSO Agricultură este numărul 1 pe piața utilajelor agricole. Rezultatele obținute de companie în ultimii ani confirmă poziția sa de lider pe piață din România. Cu peste 540 de angajați și 23 puncte de lucru distribuite pe tot teritoriul țării, IPSO Agricultură răspunde în cel mai scurt timp tuturor solicitărilor fermierilor.
    Compania este parte a grupului francez Monnoyeur, cu o rețea de birouri extinsă în 9 țări din lume, cele mai multe din Europa. Paleta de furnizori include: John Deere, Bednar FMT, Kuhn, Manito, Fliegl, Pichon, Perard, Kemper, Zurn, Geringhoff, Grasdorf, Laforge, Pellenc, Bauer, Rivulis Irrigation etc.
    IPSO Agricultură oferă soluții integrate producătorilor agricoli din România, de la piese de schimb, service în câmp, pregătirea operatorilor, optimizarea și monitorizarea flotei de utilaje prin pachetele de servicii FarmSight și până la soluții de finanțare adaptate nevoilor acestora.

    Cerinte

    CERINŢE

     Minimum 2 ani experienta in Resurse Umane / Compensatii & Beneficii;
     Analitic, organizat;
     Spirit critic si sintetic;
     Capacitate de a invata repede si adaptabilitate;
     Rapid si disciplinat in executie;
     Bune abilitati de comunicare in scris si verbala;
     Abilitatea de a prioritiza
     Orientare catre client;
     Dorinta continua de a imbunatati ;
     Limba engleza – avansat, Franceza – de dorit, nivel mediu;
     Lucrul cu PC: Excel (avansat), Word or PowerPoint

    Responsabilitati

    RESPONSABILITĂŢI

     Derularea activitatilor specifice de Compensatii & Beneficii (de ex: bugetare, analiza variatii, studii de piata muncii, procese si proceduri legate de stabilire salariu si beneficii, administrare beneficii)
     Realizare de rapoarte si analize legate de activitatea Compensatii & Beneficii;
     Furnizare informatii solicitate local sau de catre grup vizavi de estimare buget si costuri salariale;
     Realizare de rapoarte periodice, analizare si consolidare si oferire de informatii pentru studii de piata specifice;
     Proiectarea de noi rapoarte si / sau actualizarea celor existente pentru a veni in intampinarea solicitarilor interne;
     Definire si monitorizare KPI Resurse Umane;
     Imbunatatirea continua a KPI si a proceselor de resurse umane.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (65)