Monitor trafic

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Mega Image active.

Vezi toate job-urile Monitor trafic active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Mega Image
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Ilfov
  • Actualizat la: 05.01.2018

    Noi suntem Mega la puterea 12.000! Si pentru ca suntem intr-o continua dezvoltare, cautam oameni talentati care isi doresc sa faca parte din Comunitatea Mega, o comunitate bazata pe un mediu de lucru stabil, sustenabil si responsabil social.

    Vino si tu in #ComunitateaMega!

    Cerinte

    Candidatul ideal:
    Pentru Departamentul Transporturi - Popesti Leordeni, cautam o persoana care sa ocupe postul de Monitor trafic.
    Rolul pozitiei: monitorizeaza si raporteaza activitatea camioanelor partenerilor Mega Image
    Cerinte:
    • Minim studii medii – Liceul cu bacalaureat;
    • Cunostinte solide MS Office;
    • Cunostinte medii limba engleza;
    • Abilitati de comunicare & relationare, buna organizare ;
    • Responsabil , automotivat, fire analitica.

    Responsabilitati

    • intermediaza schimbul de informatii (informari, email-uri, modificari rute, modificari masini, ore de incepere activitati masini transportatori, ore de terminare a activitatilor masinilor transportatorilor) atat dintre Departamentul Transporturi si reteaua de magazine cat si in interiorul departamentului;
    • modifica curse, aloca masini in functie de prioritatile de livrare
    • consolideaza si livreaza catre departamentul Transporturi informatii privind rutele masinilor
    • elaboreaza rapoarte privind activitatile masinilor partenerilor Mega Image privind activitatile de transport
    • consolideaza si livreaza catre departamentul Transporturi informatii din magazine si in acelasi timp transmite informatii de la departamentul Transporturi catre reteaua de magazine;
    • opereaza, monitorizeaza si raporteaza in aplicatia dedicata toate incidentele de natura logistica(depozit) ;
    • opereaza si rezolva problemele pentru care detine informatiile necesare rezolvarii acestora;
    • raporteaza status-ul problemelor deschise/si sau rezolvate;
    • promoveaza o atitudine colegiala fata de angajatii societatii si relatii principiale si cordiale de colaborare cu tertii; abordeaza o atitudine si un comportament civilizat in relatiile sale cu acestia.

    Alte informatii

    Salariu fix + bonus de performanta
    Tichete de masa
    Transport asigurat
    Masa calda
    Posibilitati de avansare

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (5)