Operator calculator

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Mega Image active.

Vezi toate job-urile Operator calculator active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Mega Image
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Ilfov
  • Actualizat la: 05.01.2018

    Noi suntem Mega la puterea 12.000! Si pentru ca suntem intr-o continua dezvoltare, cautam oameni talentati care isi doresc sa faca parte din Comunitatea Mega, o comunitate bazata pe un mediu de lucru stabil, sustenabil si responsabil social.

    Vino si tu in #ComunitateaMega!

    Cerinte

    Cautam operator calculator pentru departamentul Replenishment - depozitul Popesti Leordeni

    Rolul pozitiei: Operarea comenzilor in sistem cat si extragerea de date pentru raportare.

    • Experienta anterioara in domeniu constituie un avantaj;
    • Studii medii (Diploma de bacalaureat);
    • Cunostinte MS Office
    • Cunostinte medii limba engleza
    • Abilitati de comunicare & relationare, buna organizare ;
    • Dinamism, lucru in echipa, spirit inovativ, rezistenta la stres;

    Responsabilitati

    • Opereaza in Artemis comenzile care trebuie livrate de catre furnizori;
    • Trimite pe e-mail catre furnizori, comenzile primite de la Departamentul Replenishment;
    • Responsabil cu introducerea corecta a datelor in sistem; evita greselile care pot provoca pierderi companiei;
    • Genereaza din VBS rapoartele de Service Level si le prelucreaza

    Alte informatii

    Transport

    Masa calda

    Tichete de masa

    Salariu fix+bonus de performanta

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,