Cautam persoane pentru interviuri in profunzime + Oferim RECOMPENSA!

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate anunturile Reveal Marketing Research active.

Vezi toate anunturile Cautam persoane pentru interviuri in profunzime + Oferim RECOMPENSA! active pe Hipo.ro

Vezi toate anunturile in Marketing active pe Hipo.ro

Companie: Reveal Marketing Research
Domeniu:
  • Marketing
  • Tip anunt: eveniment
    Nivel anunt: Student/Absolvent
    Orase:
  • Craiova
  • Drobeta Turnu-Severin
  • Pitesti
  • Actualizat la: 08.01.2018

    Reveal Marketing Research este o companie de cercetare de piata independenta care ofera servicii integrate de cercetare si consultanta de inalta calitate acoperind o arie vasta de categorii de produse atat din Romania cat si din alte tari europene.

    Cerinte

    Cautam persoane ce sa participe la interviuri in profunzime, telefonic, interviuri ce dureaza intre 30 minute si o ora, pentru care oferim RENCOMPENSA pentru timpul acordat, tichete in valoare de 150 lei.

    Persoana ce poate participa la interviu trebuie sa se ocupe de relatia cu furnizorul de servicii din cadrul companiei pentru care lucreaza: fie ele servicii de telefonie fixa/mobila, apa, gaz, energie electrica.

    Aceste persoane trebuie sa isi desfasoare activitatea, fie in companii mici, medii sau mari, unde au sediul in ZONA MOLDOVEI.

    Recompensam si persoanele care ne pot pune in contact cu o astfel de persoana ce doreste sa participe la studiu.

    Daca sunteti interesat sau aveti o recomandare pentru noi va rugam sunati la 0742.037.623 sau lasati-ne un mesaj si va sunam noi.

    Interviurile de profunzime au în vedere o audiență selectată special, după anumite criterii. Întrebările care alcătuiesc un interviu de profunzime sunt formulate în așa fel încât să lase respondenților posibilitatea de a-și formula răspunsurile liber.
    În cazul interviurilor de profunzime, chiar și alegerea anumitor cuvinte în detrimentul altora poate fi o sursă importantă de informații pentru cel care realizează cercetarea. În funcție de răspunsurile primite, acesta poate formula alte întrebări mai specifice, ajungând la niveluri din ce în ce mai adânci.
    Interviul de profunzime.

    Avantaje:

    Întrebările deschise lasă loc răspunsurilor mai detaliate.

    Responsabilitati

    Aceste persoane trebuie sa isi desfasoare activitatea, fie in companii mici, medii sau mari, unde au sediul in urmatoarele orase:
    - Pitesti
    - Craiova
    - Targu Jiu
    - Alexandria
    - Slatina
    - Ramnicu Valcea
    - Drobeta Turnu Severin

    Avantaje:

    Aplica fara CV
    Craiova,