Back-Office Admin

Angajator: I.FUTURE
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Bacau
  • Actualizat la: 15.12.2017

    I FUTURE belongs to a Group of companies with multinational presence across various parts of the globe.
    Our goal is developing individuals by building a strong foundation towards their employable future, supporting both personal and corporate goals.

    Cerinte

    • Fluent în limba franceza;
    • Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj;
    • Bune abilitati de comunicare și aptitudini organizatorice;
    • Orietarea catre suportul clientilor, dar si a servicilor;
    • Team player și flexibilitate;

    Responsabilitati

    • Coordonarea si monitorizarea activitatii inginerilor;
    • Inregistreaza alertele primite prin telefon si email în sistemele specifice;
    • Realizeaza de actiuni in conformitate cu procedurile de lucru pentru rezolvarea lor;
    • Monitorizarea functionarii corecte a echipamentelor si solutionarea alertelor specifice;
    • Realizarea rapoartelor zilnice de activitate in limitele de timp stabilite;

    • Pachet salarial competitiv, tichete de masa, asigurare medicala, co-plata abonament fitness,tichete cadou de Paste/ Craciun, decont ochelari PC;
    • Cursuri de limba engleza/ franceza;
    • Traininguri si certificari tehnice de renume international, traininguri structurate tehnic si non tehnic;
    • Oportunitati de cariera laterale (tehnic) si verticale (team leading).