Farmacist pentru Comanesti, Bacau si Falticeni

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Help Net Farma active.

Vezi toate job-urile Farmacist pentru Comanesti, Bacau si Falticeni active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: Help Net Farma
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Bacau
  • Comanesti
  • Falticeni
  • Actualizat la: 04.01.2018

    Help Net este organizația care știe că succesul depinde în primul rând de oamenii pe care îi are și de calitatea serviciilor oferite pacienților.
    În echipa Help Net, valorile care ne ghidează sunt: ​​respect, inițiativă, încredere și responsabilitate. Dacă te identifici cu aceste valori și crezi în Bine, te asteptăm in echipa Help Net.

    Vino la Bine! Construiește-ți o carieră din a face bine!

    Cerinte

    - Absolvent al Facultatii de Farmacie
    - Certificat de membru al colegiului Farmacistilor
    - Experienta de minimum 1 an, intr-o farmacie de circuit deschis
    - Cunostinte operare PC
    - Abilitati de comunicare si relationare interpersonala
    - Empatie si orientare spre nevoile pacientilor
    - Abilitati de invatare, initiativa si orientare spre realizarea obiectivelor profesionale

    Responsabilitati

    - Elibereaza produsele farmaceutice, conform legislatiei in vigoare
    - Consiliaza pacientii si recomanda produse OTC si non-farmaceutice
    - Comunica deschis cu pacientul pentru a oferi recomandarile potrivite, detalii despre produse si modalitatea lor de administrare sau informatii despre cele mai noi campanii derulate in farmacie
    - Verifica si controleaza stocurile si termenele acestora de valabilitate
    - Colaboreaza eficient in cadrul echipei pentru indeplinirea cu succes a obiectivelor lunare

    Alte informatii

    Oferta:

    - Pachet salarial atractiv;
    - Dezvoltare in plan profesional prin participarea la programe de training;
    - Oportunitatea implicarii active in campanii de informare si educare pe teme de interes general.

    Aplica fara CV
    Bacau, Piatra Neamt, Vaslui,

    Aplica fara CV
    Bacau, Job national

    BUCURESTI, Bacau, Cluj Napoca,

    Vezi job-uri similare (5)