junior contabil

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Especial Audit active.

Vezi toate job-urile junior contabil active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Especial Audit
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.01.2018

    Especial Audit este o companie cu o experienta de peste 14 ani in domeniul serviciilor de audit, contabilitate, salarizare și administrare resurse umane. A cunoscut o crestere continua de-a lungul timpului, succesul datorindu-se unei echipe de profesionisti instruita si pregatita constant in legislatie si fiscalitate.
    Misiunea noastra este aceea de a cunoaste si a intelege nevoile clientilor pentru a le oferi suport in identificarea celor mai eficiente solutii financiar-contabile care sa le asigure cresterea si siguranta afacerii.

    Daca iti doresti sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti te invitam sa ne cunoastem si sa discutam despre cariera ta!

    Cerinte

    •Absolvent studii economice – facultatea de contabilitate sau finante (avantaj);
    •Experienta in contabilitate;
    •Cunostinte si abilitati de operare in programe de contabilitate
    •Cunostinte de limba engleza (avantaj)
    •Cunostinte avansate de operare Excel
    •Capacitate de comunicare si relationare foarte bune
    •Abilitati de lucru cu termene limita
    •Capacitate de organizare si disciplina a muncii

    Responsabilitati

    -receptionarea, verificarea , ordonarea si indosarierea documentelor primare
    -culegerea datelor si inregistrarea contabila a acestora
    -efectuare de calcule si activitati contabile specifice;
    -alte sarcini contabile.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    3500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    3000 - 4000 RON NET / luna
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (131)