Coordonator transport

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ALBLAS TRANSPORT SRL active.

Vezi toate job-urile Coordonator transport active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: ALBLAS TRANSPORT SRL
Domeniu:
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 14.02.2018

    Societatea Alblas International Logistics cu sediul in Olanda, cu o vechime de 120 de ani in transport, in anul 2006 isi deschide o filiala in Romania si anume SC ALBLAS TRANSPORT SRL, o societatea comerciala care are ca principal obiect de activitate transportul international rutier de marfuri.

    Cerinte

    - Studii superioare
    - Cunoasterea limbii engleze (nivel avansat)
    (cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj)
    -Abilitati operare PC
    -Abilitati de negociere si comunicare
    -Experienta in domeniu (reprezinta un avantaj)
    -Disponibilitate program prelungit

    Responsabilitati

    - Organizarea si coordonarea activitatii zilnice pentru flota alocata
    - Optimizarea rutelor, comunicarea cu conducatorii auto si monitorizarea desfasurarii curselor
    - Optimizarea costurilor (consum combustibil si taxe de drum)
    - Instruirea permanenta a conducatorilor auto cu privire la normele legale specifice activitatii, modul de completare si predare a ducumentelor

    Alte informatii

    Oferim:
    -Pachet salarial atractiv
    -Posibilitatea desfasurarii activitatii intr-un colectiv ambitios si in cadrul unei companii in continua dezvoltare

    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov,