Tanar pasionat de activitatea cu cifre- 3 schimburi, Colentina

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Altele
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.12.2017

    PROFESSIONAL, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, leasing de personal, assessment & development centers, evaluare de personal, audit organizational si training.

    Cerinte

    - disponibilitate de a lucra in 3 schimburi in zona Colentina
    - placerea de a lucra cu cifrele
    - dorinta de a invata si a te dezvolta pe parte de stocuri, inventare

    Responsabilitati

    - realizeaza managementul stocurilor
    - verifica documentele legate de stocuri
    - verifica si monitorizeaza continuu stocurile din depozit
    - raporteaza diferentele de inventar

    Pachet salarial 1600 net +bm de masa de 12 lei lunar+ore de noapte si ore de weekend.