Administrator cladire

Angajator: IPSO Agricultura
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Targu Mures
  • Actualizat la: 08.12.2017
    Scurta descriere a companiei

    Numărul 1 pe piața de mașini și utilaje agricole

    IPSO Agricultură, parte a grupului francez Monnoyeur, unul dintre cei mai mari distribuitori de utilaje agricole la nivel internaţional, este lider pe piaţa de utilaje agricole din România. Cu o experienţă de peste 20 de ani pe piaţa agricolă, compania oferă soluţii integrate producătorilor agricoli din România, piese de schimb, service în câmp şi pregătirea operatorilor.

    Cerinte

    CERINŢE

    - Experienţă pe o poziţie similară minim 2 ani
    - Studii tehnice de specialitate în domeniul tehnic
    - Permis de conducere - categoria B

    Responsabilitati

    RESPONSABILITĂŢI

    - Verifică periodic instalaţiile electrice si sanitare
    - Verifică periodic instalaţiile de incalzire clădire si service
    - Schimbă consumabilele care trebuie inlocuite
    - Coordonează activitatea de curaţenie interioară si exterioară a clădirilor si a parcărilor
    - Intreţine spatiile verzi din curtea interioară si din exteriorul acesteia
    - Efectuează, cu ajutorul furnizorului extern de astfel de servicii, lucrările de dezăpezire a curţii interioare si a intrărilor in curte
    - Contactează compania cu care IPSO are o relaţie contractuală in cazul defecţiunilor pe care nu le poate rezolva
    - Intocmeste devize pentru reparaţii minore

    Alte informatii

    PROFIL CANDIDAT

    - Spirit de iniţiativă
    - Capacitatea de a lucra in echipă
    - Bun organizator