Reprezentant Vanzari/Manager Vanzari

Angajator: Mediafax Group
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Customer support - Client service
  • Media - Jurnalism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.12.2017

    Mediafax Group este compania ce furnizeaza, prin intermediul mai multor platforme, cel mai diversificat continut media de pe piata din Romania, destinat atat companiilor, cat si utilizatorilor finali.

    Publisher cu un portofoliu ce cuprinde cel mai mare numar de branduri lider de piata, Mediafax Group ofera continut de interes general si informatii specializate avand ca public milioane de consumatori de presa scrisa si online.

    Produsele editoriale ale Mediafax Group acopera cele mai importante domenii de interes, de la business si social-politic la sport, divertisment si lifestyle, alaturi de nise precum auto, stiinta, gadgeturi si tehnologie.

    Cerinte

    Experienta pe un post similar minim 2 ani.
    Cunostinte negociere B&B.
    Cunostinte limba engleza nivel anvansat.
    Cunostinte operare PC nivel avansat.

    Responsabilitati

    De ce vei fi responsabil? De identificarea surselor necesare unei bune desfasurari a activitatii, de negocierea conditiilor de colaborare cu partenerii de lucru, de gestionarea bazelor de date cu clienti, de realizarea planului de vanzari, de calitatea rezultatelor muncii prestate.