Responsabil locatie

Angajator: We do hr
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.11.2017

    Echipa WeDoHR, cu o experiența de peste 10 ani in domeniul Resurselor Umane oferă servicii complete, profesionale si dedicate nevoilor specifice ale clienților in sfera managementului resurselor umane.

    Cerinte

    Candidatul ideal este o persoana:
    - pozitiva, dinamica, orientata spre client;
    - organizata si meticuloasa;
    - cu abilitati de comunicare si dornica sa se autodepaseasca;
    - care lucreaza bine atat individual, cat si in echipa;
    - care adopta un stil de viata sanatos, ceea ce se reflecta in dieta, sport, etc.

    Responsabilitati

    Principalele sarcini:
    - atingerea targetului de vanzari;
    - gestionarea stocului de marfa existent pe fiecare categorie de produs;
    - mentinerea unui nivel ridicat de satisfactie a clientilor;

    Alte informatii

    De ce sa faci parte din echipa noastra?

    Pentru ca oferim flexibilitate in ceea ce priveste programul si locatia, precum si venituri lunare motivante; toate acestea la pachet cu o atmosfera cool, mancare sanatoasa si o cafea buna.