County Manager - Constanta si Mangalia

Vezi toate job-urile County Manager - Constanta si Mangalia active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Asigurari - Intermedieri financiare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Constanta
  • Mangalia
  • Actualizat la: 11.02.2018
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Experiență minim 3 ani în coordonare echipe;
    Experiență anterioară în industria creditelor de consum;
    Disponibilitate pentru deplasări pe teren (80%);
    Abilități de comunicare si negociere;
    Abilități excelente de anteprenoriat.

    Responsabilitati

    Recrutarea, coordonarea și controlul unei echipe proprii;
    Îndeplinirea obiectivelor lunare ale companiei;
    Gestionarea eficientă a bugetelor și portofoliilor agențiilor din subordine;
    Organizarea și controlul activităților din zona alocata;
    Menținerea relatiilor cu clienții din portofoliu;
    Menținerea relației cu autoritățile locale si cu furnizorii externi.

    Alte informatii

    Mediu de lucru dinamic și traininguri periodice
    Salariu fix și bonusuri în funcție de performanță;
    Posibilități de dezvoltare intern si internațional;
    Mașină de serviciu, laptop, smartphone.

    Mangalia,