Sef Santier Junior

Angajator: ALU DESIGN CONSTRUCTION CIVILE
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Strainatate
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 19.11.2017

    ALU DESIGN CONSTRUCTION CIVILE este o companie fondata in Romania in anul 1999, specializata in fatade si care aspira la  primele locuri in domeniu, raspunzand cu fidelitate la infinita varietate de nevoi si dorinte ale clientilor
    nostri. Pentru Romania, ALU DESIGN a reprezentat primul birou de inginerie destinat proiectarii fatadelor - domeniu inovator  pentru acele vremuri.

    Cerinte

    Cerinte :
    - Disponibilitate relocare Franta ;
    - Absolvent studii tehnice ( Constructii sau Inginerie ) ;
    - Dornic sa se dezvolte profesional ;
    - Persoana ambitioasa;
    - Orientare spre rezultate ;
    - Abilitatea de a rezolva probleme & de a gasi solitii ;
    - Comunicare eficienta;
    - Limba Franceza reprezinta un avantaj ;

    Responsabilitati

    Activitatea ta se va desfasura in Franta, in zona Parisului, unde se afla santierele companiei. Acolo, vei lucra impreuna cu o echipa tanara care te va indruma, ajuta si invata sa coordonezi activiatea din santiere. Cautam o persoana ambitioasa si dornica sa invete, restul aptitudiilor le vei dobandi pe parcursul experientei.

    Alte informatii

    Beneficii
    - Salariu motivant ;
    - Oportunitatea de a lucra intr-un mediu international ;
    - Cazare si transport asigurate de companie.