LOGISTICIAN METODE FLUX

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile RIAN PARTNERS active.

Vezi toate job-urile LOGISTICIAN METODE FLUX active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: RIAN PARTNERS
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Oarja
  • Actualizat la: 23.03.2018

    We are RIAN & Partners, a 100% Romanian concept – recruitment agency and we provide specialized human resources management services within the industrial field.

    Our goal is clear and simple: to improve every recruitment and organizational development processes. We support ambitious businesses to find the proper human capital for their development plans. We offer guidance to dynamic candidates in order to find their dream job.

    Cerinte

    •Studii superioare tehnice sau economice
    •Experienta de minimum 2 – 3 ani in Logistica si/sau Inginerie, reprezinta un avantaj;
    •Cunostintele specifice de conceptie ambalaje, reprezinta un avantaj;
    •Competente lingvistice: limba engleza - nivel avansat ; limba franceza – nivel mediu;
    •Buna cunoastere a pachetului MS OFFICE (Word, Excel, Power Point);
    •Disponibilitate pentru deplasari, urmarind perimetrul de responsabilitate definit;
    •Orientare catre Client, capacitate de gestionare a relatiilor transverse meserii/tari, abilitati de comunicare, gandire structurata, capacitate de analiza si sinteza, spirit de initiativa.

    Responsabilitati

    •Defineste si pune in practica strategia de Conditionare si Ambalare, aplicabila atat furnizorilor, cat si in intern pentru Piese si Accesorii;
    •Se asigura de respectarea etapelor de validare a Conditionarii in redactarea referintelor si garanteaza respectarea etapelor de Conditionare pentru referintele proiectelor;
    •Gestioneaza calitatea Ambalajelor/Conditionarii si costurile asociate (pret de cumparare, costuri logistice) solutionand incidentele calitate Conditionare;
    •Contribuie la redactarea si evolutia Caietelor de sarcini Conditionare Piese si Accesorii din fabrica si asigura validarea tehnico-economica a Ambalajelor pentru proiectele Vehicule si Organe, propuse de furnizori.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre RIAN PARTNERS. Consultati Politica de procesare a datelor personale a RIAN PARTNERS >>

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Popesti Leordeni,

    Vezi job-uri similare (326)