Junior Sales- Let's Do It, Romania!

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile LET'S DO IT, ROMANIA! active.

Vezi toate job-urile Junior Sales- Let's Do It, Romania! active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Fundatii - Voluntariat - ONG active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: LET'S DO IT, ROMANIA!
Domeniu:
  • Fundatii - Voluntariat - ONG
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.01.2018

    Suntem cea mai mare mișcare socială din România și am reușit să mobilizăm peste 1 400 000 de voluntari pentru acțiuni dedicate mediului și societății.
    Valorile noastre ca organizație sunt: Acțiune – Spiritul de Doer, Happiness – Fericire, Madness – Curaj nebun, Echipa, Sustenabilitate.
    Suntem oameni implicați, pozitivi, spargem bariere cu ideile noastre, credem în “împreună” și suntem dedicați cauzei, iar în fiecare zi demonstrăm asta.

    Cerinte

    Proactivitate
    Foarte buna organizare
    Abilitati de comunicare

    Responsabilitati

    – Vei realiza baze de date cu toți potențialii parteneri

    – Vei identifica şi propune noi oportunităţi de fundraising, și vei încheia parteneriate în acest scop

    – Vei stabili şi dezvolta relaţii profesionale cu partenerii

    – Vei participa la evenimente, unde vei reprezenta asociatia noastra

    Alte informatii

    Beneficii:

    – Vei face parte din cea mai mare mișcare socială din România;

    – Vei avea ocazia să lucrezi în niște proiecte motivante, în care vei simți că munca ta chiar contează;

    -Vei avea ocazia să iei contact și să creezi relații cu numeroși parteneri din mediul corporate și să fii un ambasador al mișcării noastre;

    – Vei avea constant oportunități de dezvoltare personală și profesională;

    – Vei avea un salariu și un pachet de beneficii motivante;

    – Vei face parte dintr-o echipă de oameni tineri, amuzanți și veseli, care își conduc viața după niște valori și niște principii solide. Ne respectăm reciproc, lucrăm împreună, avem curaj și vrem să contribuim la o Românie în care să ne facă plăcere să trăim;

    Ce mai trebuie sa stii:

    Apreciem munca depusă și o răsplătim și financiar, pentru un program full-time

    Până ne acomodăm unii cu alții, va fi o perioadă de probă de 3 luni.

    Daca te-ai surprins zâmbind pentru că ți-ai dat seama că ti se potriveste, dă-ne de veste și spune-ne într-o scrisoare de intenție ce te face să vrei să fii parte din echipa noastră, alături de bine-cunoscutul CV. Succes!

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (162)