Consultant Vanzari

Angajator: Passion4Work
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Ramnicu Valcea
  • Timisoara
  • Actualizat la: 12.12.2017

    Passion4Work is one of the most important personnel leasing and recruitment company in Hungary. In Romania we are a company in a dynamic growth and development in the field of human resources.

    Cerinte

    - Studii medii sau superioare
    - Persoana organizata, cu simt estetic dezvoltat
    - Abilitati foarte bune de comunicare
    - Persoana cu simt de raspundere si initiativa
    - Fire sociabila, serioasa

    Responsabilitati

    - Inregistrare comenzilor de vanzare primite de la clienti
    - Verificare preturi agreate si disponibilitatea stocului;
    - Excelente abilitati de comunicare si lucru in echipa;
    - Persoana organizata capabila sa gestioneze un volum mare de clienti.
    - Receptionarea marfii si aranjarea acesteia intr-o maniera estetic placuta

    Alte informatii

    - Salariu atractiv + tichete de masa
    - Discount pentru produsele magazinului.