Auditor

Angajator: GSR
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.11.2017

    Suntem o echipa de experti si specialisti in arii multiple: contabilitate, fiscalitate, audit, management financiar, inventariere, cultura organizationala si resurse umane, consultanta juridica.

    Cerinte

    Daca doresti sa ni te alaturi si stii ca ai/ esti:
    - persoana responsabila, punctuala, dinamica, orientata spre rezultate;
    - studii superioare finalizate in finante sau contabilitate;
    - experienta de cel putin 2 ani pe un post de contabil; experienta de minim 1 an ca auditor constituie un plus;
    - cunostinte solide privind legislatia în domeniul contabilitatii si fiscalitatii;
    - cunostinte foarte bune de operare in Excel;
    - cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
    - abilitate de a lucra cu termene limita;
    - abilitati de analiza si sinteza, atentie la detalii, foarte buna gestionare a timpului;

    Responsabilitati

    Te asteptam in echipa noastra, pentru a te ocupa de:

    - familiarizare cu procedura interna si conceptele de audit;

    - participare alaturi de managerul de proiect, la misiunile de audit financiar sau misiunile speciale de audit;

    - efectuare teste de audit indicate de managerul de proiect, sub supervizarea acestuia;

    - participare la activitățile de inventariere la sediul clientilor, ca parte a misiunilor de audit;

    - preluare si organizare date si informatii de la clienti;

    - acordare feedback permanent echipei;

    - sarcini administrative legate de misiunea de audit.

    Alte informatii

    Ce-ti oferim?
    - lucrul intr-o echipa dinamica, in care munca zilnica se imbina armonios cu trainingurile de comunicare si dezvoltare personala
    - dezvoltarea competentelor profesionale prin lucrul alaturi de un senior
    - accesul nelimitat la o baza de date generoasa din punct de vedere al spetelor din domeniu;

    -sustinere financiara din partea angajatorului privind perfectionarea profesionala (costuri participare cursuri, stagii etc);

    -posibilitatea de a lucra cu seniori din alte departamente GSR (contabilitate, salarizare, fiscalitate etc);

    -posibilitatea de a lucra in proiecte similare misiunilor de audit financiar (revizuiri contabile, fonduri nerambursabile, audit cu scop special etc).

    - salariu motivant;

    - telefon de serviciu;

    - alte beneficii (teambuilding-uri periodice).