Auditor

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GSR active.

Vezi toate job-urile Auditor active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: GSR
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.03.2020

    Suntem o echipa de experti si specialisti in arii multiple: contabilitate, fiscalitate, audit, management financiar, inventariere, cultura organizationala si resurse umane, consultanta juridica.

    Cerinte

    Daca doresti sa ni te alaturi si stii ca ai/ esti:
    - persoana responsabila, punctuala, dinamica, orientata spre rezultate
    - studii superioare finalizate in finante sau contabilitate;
    - experienta de cel putin 2 ani pe un post de contabil;
    - cunostinte solide privind legislatia în domeniul contabilitatii si fiscalitatii;
    - cunostinte foarte bune de operare in Excel;
    - cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
    - abilitate de a lucra cu termene limita;
    - abilitati de analiza si sinteza, atentie la detalii, foarte buna gestionare a timpului;

    Experienta ca auditor in proiecte finantate din fonduri, ajutoare de stat, constituie un plus.

    Responsabilitati

    Te asteptam in echipa noastra, pentru a te ocupa de:

    - familiarizare cu procedura interna si conceptele de audit;

    - participare alaturi de managerul de proiect, la misiunile de audit fonduri, ajutoare de stat au misiunile de audit financiar;

    - efectuare teste de audit indicate de managerul de proiect, sub supervizarea acestuia;

    - participare la activitățile de inventariere la sediul clientilor, ca parte a misiunilor de audit;

    - preluare si organizare date si informatii de la clienti;

    - acordare feedback permanent echipei;

    - sarcini administrative legate de misiunea de audit.

    Alte informatii

    Ce-ti oferim?
    - lucrul intr-o echipa dinamica, in care munca zilnica se imbina armonios cu trainingurile de comunicare si dezvoltare personala
    - dezvoltarea competentelor profesionale prin lucrul alaturi de un senior
    - accesul nelimitat la o baza de date generoasa din punct de vedere al spetelor din domeniu;

    -sustinere financiara din partea angajatorului privind perfectionarea profesionala (costuri participare cursuri, stagii etc);

    -posibilitatea de a lucra cu seniori din alte departamente GSR (contabilitate, salarizare, fiscalitate etc);

    -posibilitatea de a lucra in proiecte similare misiunilor de auditfinanciar (revizuiri contabile, audit cu scop special etc).

    - salariu motivant;

    - telefon de serviciu;

    - alte beneficii (teambuilding-uri periodice).

    Descrierea companiei

    GSR isi concentreaza activitatea pe servicii de audit statutar, audit intern, servicii conexe auditului, servicii contabile complete, servicii de consultanta fiscala si financiara, raportare conform standardelor contabile romanesti si internationale, implementare sisteme ERP

    Suntem o echipa de 30 de specialisti si experti in arii diverse. Credem in profesionalism, in relatii pe termen lung si in invatare continua. Ne implicam in rezolvarea problemelor clientilor nostri si cautam solutii cu acelasi entuziasm si energie ca si cum afacerea lor ar fi a noastra. In cei peste 10 ani de existenta numarul clientilor GSR a ajuns la peste, si asta nu ar fi fost posibil fara implicarea noastra continua.

    Stim ca nu e usor sa te ocupi de o afacere. Indiferent de marimea companiei tale, suntem aici sa te ajutam, ca tu sa te poti concentra pe cresterea businessului tau.

    GSR - afacerea ta e importanta.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    3000 - 4000 RON NET / luna
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (34)