Inginer Proiectant - Mobilier

Angajator: Passion4Work
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.11.2017

    Passion4Work is one of the most important personnel leasing and recruitment company in Hungary. In Romania we are a company in a dynamic growth and development in the field of human resources.

    Cerinte

    • Absolventi de studii superioare tehnice ( in industria lemnului reprezinta un avantaj)
    • Cunostiinte avansate in utilizarea calculatorului (MS Office),
    Autocad (2D/ 3D) constituie avantaj;
    • Capacitate de asimilare rapida a cunostiintelor, seriozitate, responsabil, organizat, dinamic, inititiativa si abilitati pentru rezolvarea problemelor;
    • Limba franceza/ engleza constitituie un avantaj.

    Responsabilitati

    • Pregatirea, conceptia, realizarea si urmarirea documentatiei complete pentru produsele ce urmeaza a fi fabricate in uzina si lansate apoi in productie;
    • Realizeaza cotatii de pret pentru produsele noi;
    • Raspunde de gestiunea datelor tehnice in programul de gestiune: norme de consum, baza de timpi,

    Alte informatii

    Beneficii:

    • Salariu negociabil, tichete de masa, asigurare de accidente si viata;
    • Oportunitate de a lucra intr-o companie cu capital strain;
    • Mediu dinamic, acces la programe de instruire si pregatire.