Casier pariuri sportive (Reprezentant vanzari) - Job National

Angajator: Superbet
Domeniu:
  • Altele
  • Retail - Comert
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 20.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Fondat în anul 2008, Superbet este o companie de Tech & Entertainment, fiind liderul industriei de pariuri sportive din România. De asemenea, grupul este prezent în 10 țări, cele mai importante piețe fiind în România, Belgia, Polonia și Serbia.

    Cerinte

    Suntem determinați să iți oferim o experiență autentică într-o echipă unită și un mediu de lucru profesionist.
    Te așteptăm în echipa Superbet!

    Așteptăm CV-ul tău, dacă ai:

    •Studii medii
    •Cunoștințe de operare PC - nivel mediu

    Și

    •Îți place să relaționezi și să comunici deschis cu clienții
    •Dai dovadă de responsabilitate, corectitudine și seriozitate
    •Te adaptezi cu ușurință într-un mediu care se dezvoltă constant

    Responsabilitati

    Alături de noi:

    •Întâmpini clienții și interacționezi cu aceștia pentru a le asigura cele mai bune servicii
    •Efectuezi operațiuni cu numerar sau POS (încasări și plăți de la/către clienți)
    •Emiți și validezi tichetele de pariere
    •Întocmești documentele de închidere zi

    Alte informatii

    Suntem pregătiți să îți oferim:

    •Program de lucru flexibil, cu pauză de masă
    •Salariu competitiv + tichete de masă electronice (40 lei/zi lucrătoare)
    •Loc de muncă stabil, contract individual de muncă pe perioadă nedeterminată
    •Program de formare profesională în agenție, timp de 30 zile și practică asistată
    •Bonus de performanță trimestrial
    •Cadou de sărbători (Paște și Crăciun)
    •Abonament medical în cadrul unei rețele private de sănătate & Asigurare de viață
    •Oportunități reale de promovare în cadrul unei companii multinaționale și dinamice
    •Acces la servicii de consiliere & wellness.

    Te regăsești în descrierea de mai sus?
    Așteptăm să îți citim CV-ul și să povestim mai multe în cadrul unui interviu.
    Doar candidații selectați vor fi contactați de echipa noastră de recrutare.

    Descrierea companiei:

    Vino și tu în echipa Superbet!

    Fondată în anul 2008, Superbet este o companie de tech & entertainment, fiind liderul industriei de pariuri sportive din România.

    În acest moment, avem o rețea de aproximativ 1.000 de agenții și peste 3.000 de colegi în echipele de retail.Suntem organizația cu cea mai impresionantă creștere din domeniul Betting & Gaming din Europa Centrală și de Est, întreaga echipă concentrându-se pe extinderea și consolidarea modelului nostru de business, atât la nivel național cât și internațional.

    Ne mândrim cu faptul că suntem singura companie românească premiată de patru ori în cadrul Central and Eastern European Gaming Conference (CEEGC) cu trofeul de excelență în regiune - Cel mai bun Operator de Pariuri Sportive din Europa Centrală și de Est, iar viziunea noastră este să devenim liderul global al industriei noastre.

    În echipa Superbet îți poți pune în valoare calitățile și te poți dezvolta profesional, în fiecare zi.

    Hai să faci parte din echipa noastră!

     Lucrător comercial / Asistent comercial / Vânzător

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Abonament medical
    • Asigurare de viata
    • Training-uri
    • Abonament Bookster
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Program de lucru flexibil
    • Tichete de masa
    • Tichete cadou

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Brasov,

    Vezi job-uri similare (347)