Reprezentant Vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Cteam active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Cteam
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 27.11.2017

    Cteam Human Capital este una dintre companiile reputate in piata de resurse umane si livreaza servicii de consultanta HR (studii salariale, compensatii & beneficii, etc.), recrutare si selectie, administrare de personal, coaching, training, teambuilding, atat in Romania, cat si pe pietele din Europa unde este prezenta.

    Din 2016, Cteam Human Capital face parte din grupul international de companii Cteam, cu birouri in Bulgaria, Bosnia-Hertegovina, Cehia, Croatia, Moldova, Romania, Serbia, Slovacia.

    Cerinte

    - Experienta in vanzari
    - Persoana sociabila, deschisa si comunicativa
    - Atitudine pozitiva
    - Permis de conducere categoria B
    - Cunostinte de limba engleza

    Responsabilitati

    - Deszvoltarea retelei de vanzari
    - Atingerea targetului de vanzari
    - Dezvoltarea si mentinerea relatiei cu clientii
    - Raportari catre Area sales coordinator

    Alte informatii

    Salariu motivant+bonusuri din vanzari
    Masina de serviciu, tableta, telefon

    Aplica fara CV
    Craiova, Pitesti, Slatina,

    Aplica fara CV
    Craiova, Timisoara,

    Aplica fara CV
    Craiova,

    Vezi job-uri similare (5)