Agent contractare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IHM Total Consult Romania active.

Vezi toate job-urile Agent contractare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: IHM Total Consult Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 27.11.2017

    IHM Total Consult is, beginning with June 2019, part of SGB Humangest Holding, an Italian group of companies offering specialized consulting services in the field of human resources selection, training and management. IHM Total Consult was founded in 2004 and is now ranked among the top 5 HR players on the Romanian market, considering turnover.
    All resumes and data are considered confidential and will be evaluated only for projects matching your professional experience.

    Cerinte

    Cerinte:
    • Persoana dinamica, sociabila si motivata
    • Orientata catre client
    • Bune abilitati de negociere si comunicare
    • Experienta in vanzari constituie un avantaj

    Responsabilitati

    Eşti candidatul ideal dacă:
     Îţi place munca de teren!
     Esti comunicativ şi ai putere de convingere!
     Eşti organizat, ambiţios si perseverent!
     Vrei să înveţi lucruri noi într-o maniera accesibilă!

    Program de lucru pe 1 singur schimb de la 09:00 la 17:00

    Salariul fix + tichete de masa + comision

    Responsabilitati:
    • Negocieri cu clientii actuali si viitori ai companiei
    • Incheierea de contracte cu persoane fizice la domiciliul acestora
    • Activitate de teren 95% din timp
    • Raportarea corecta, completa şi la timp a activităţile desfăşurate pe teren

    Pentru mai multe detalii asteptam telefonul tau la 0722 108 402

    Aplica fara CV
    Timisoara,