Consultant Relatii Clienti – Servicii de Leasing Financiar

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Altele
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.11.2017

    Activam de mai bine de 10 ani in domeniul serviciilor de Business Process Outsourcing, avand 2 sedii in Bucuresti si Valcea.
    Gestionam proiecte in 7 limbi de circulatie internationala pentru companii de top ce activeaza in diferite industrii (pharma, retail, telecomunicatii, banking, IT, auto, etc.)

    Cerinte

    Suntem in cautarea unui/unei coleg/colege pentru proiectul de Customer Service, dedicat clientului nostru, PORSCHE FINANCE GROUP.

    Responsabilitati

    Ce vei face?

    - Vei prelua apeluri telefonice si le vei gestiona conform procedurilor agreate;
    - Vei desfasura doar activitate de back-office, oferind suport clientilor prin telefon/e-mail.

    Alte informatii

    Ce iti oferim?

    - Salariu fix si bonusuri atractive corespunzatoare performantelor individuale si de echipa, asigurare medicala privata;
    - Un program full time (8h) de Luni pana Vineri;
    - O perioada de training platita;
    - Acces gratuit la cartile din biblioteca companiei;
    - Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala alaturi de noi, deoarece in timp, exista sanse reale de promovare pe pozitii de middle/high management, in functie de rezultatele inregistrate.