Ofiter suport clienti business

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Secretariat - Administrativ
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.11.2017

    PROFESSIONAL, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, leasing de personal, assessment & development centers, evaluare de personal, audit organizational si training.

    Cerinte

    - Studii absolvite cu diploma;
    - Minim 3 luni de succes demonstrat in orientare catre rezultat intr-o activitate de tip internship, practica, angajare;
    - Usurinta de a lucra cu MS Office si o buna capacitate de redacta in scris diferite adrese catre clienti;
    - Proactiv, focusat pe rezultat, capacitatea de a lucra in echipa, abilitati bune de comunicare;
    - Capacitatea de a gestiona si interactiona cu clienti de tip business.

    Responsabilitati

    - Participa proactiv in acoperirea nevoii clientilor interni si externi, in acord cu serviciile din departamentul alocat;
    - Colaboreaza cu ceilalti colegi din echipa de proiect in scopul implementarii serviciilor conform contractului;
    - Intocmeste contracte, aplicatii, sesizari, rapoarte pentru suportul departamentului din care face parte;
    - Se asigura de finalizarea proiectului in termeni de calitate si timp.

    - Training, instruire periodica, suport, mediu de lucru placut;
    - Salariu + tichete de masa;
    - Centru de business usor accesibil.