Operator Casa de Marcat

Angajator: Auchan Retail Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Satu-Mare
  • Actualizat la: 20.11.2017

    Auchan Retail este unul dintre cele mai importante lanturi comerciale, locul 11 în lume, prezent in 16 tari, cu peste 900 hipermarketuri si aproape 330.000 de angajati. Auchan Retail detine si alte canale de retail: supermarketuri, proximitate si comert online.

    Primul magazin din tara noastra a fost deschis la 7 noiembrie 2006, in cartierul Titan, iar in prezent Auchan Romania numara 33 de hipermarketuri si 10.000 de angajati.

    Cerinte

    - Persoana proactiva, dornica de inceperea unui start up in domeniul comercial;
    - Vei invata pas cu pas ce vei avea de facut; nu este necesara experienta intr-o functie similara;
    - Daca esti o persoana responsabila, zambitoare, cu bune abilitati de comunicare si vrei sa fii parte din echipa noastra, trimite-ne CV-ul tau.

    Responsabilitati

    - Scaneaza produsele si incaseaza mijloacele de plata;
    - Tine evidenta incasarilor si a mijloacelor de plata;