TEHNICIAN - DEPARTAMENTUL IT

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Superbet active.

Vezi toate job-urile TEHNICIAN - DEPARTAMENTUL IT active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Superbet
Domeniu:
  • IT Hardware
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Drobeta Turnu-Severin
  • Timisoara
  • Actualizat la: 06.01.2018

    Fondat în anul 2008, Superbet este o companie de Tech & Entertainment, fiind liderul industriei de pariuri sportive din România. De asemenea, grupul este prezent în 10 țări, cele mai importante piețe fiind în România, Belgia, Polonia și Serbia.

    Cerinte

    - limba engleza nivel mediu - constituie avantaj;
    - permis de conducere cat.B (cu experienta de minim un an);
    - studii medii finalizate (studii superioare constituie un avantaj);
    - experienta relevanta in domeniu constituie un avantaj;
    - disponibilitate pentru deplasare in zona arondata;
    - persoana responsabila, bine organizata, care poate invata usor, cu initiativa;
    - abilitati de analiza, planificare si prioritizare a activitatilor;
    - cunostinte de hardware si software, instalare si utilizare aplicatii Office;
    - cunostinte de retea - echipamente de retea;
    - cunostinte de instalare si utilizare sisteme de operare - Windows;
    - cunostinte de instalare echipamente periferice;
    - cunoasterea modului de functionare a PC-urilor (unitati centrale, monitoare, discuri, imprimante, interfete si echipamente de retea (router, switch);
    - experienta in instalari si reconfigurari de PC-uri (sisteme de operare, pachete de tip office, antivirus, conexiuni de retea).

    Responsabilitati

    - deplasarea la punctul de lucru si asigurarea functionalitatii echipamentelor IT;
    - asamblare calculatoare dektop si configurare conexiune la internet;
    - reinstalare sistem de operare Windows;
    - configurare drivere si programe uzuale;
    - instalare antivirus, devirusare si recuperari de date;
    - configurare retea si routere – home;
    - instalare , configurare echipamente si aplicatii, diverse periferice, conexiuni de date;
    - depanare hardware si periferice;
    - verificari si operatii de intretinere din punct de vedere hardware/software;
    - planificare si raportare activitate.

    Alte informatii

    Oferta:
    - Pachet salarial motivant;
    - Training de specialitate;
    - Mediu de lucru dinamic, profesionist;
    - Oportunitati de dezvoltare profesionala.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    3200 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (8)