Agent ticketing

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Adecco Romania active.

Vezi toate job-urile Agent ticketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Turism active pe Hipo.ro

Angajator: Adecco Romania
Domeniu:
  • Turism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.11.2017

    An de an am dezvoltat parteneriate de business puternice cu cele mai reprezentative companii din România. Bazându-ne pe nevoile locale ale clienților noștri, am deschis noi branch-uri în orașele mari din România, ajungând la un număr de 15 sucursale.

    În anul 2017, Adecco România a intrat în cel de-al șaselea an în care este lider local de piață, adăugând continuu noi servicii și dezvoltându-le pe cele existente în strânsă legătură cu complexitatea mediului de business. Poziția de lider în termeni de turnover anual, număr de angajați temporari și poziții de permanent placement închise, este în același timp atât o realizare, cât și o responsabilitate. Acest status ne dă oportunitatea de a inova în termeni de sub-servicii HR și de a aduce valoare adăugată partenerilor noștri prin fiecare proiect HR.

    În acest moment, Adecco România oferă servicii HR 360 de grade, începând cu studiile salariale care au ca scop furnizarea de informații exacte legate de piață și finalizând cu serviciile de outplacement.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, o cunoscuta agentie de turism din Bucuresti, cautam un coleg nou pentru rolul de agent ticketing.

    Esti candidatul ideal, daca:

    * esti pasionat de turism si comunicare
    * ai finalizat cursul Amadeus (functiile de baza + Amadeus Advanced Ticketing)
    * esti o fire dinamica si optimista
    * respecti termenele limita
    * detii abilitati de persuasiune si vanzare

    Responsabilitati

    Preluarea solicitarilor clientilor
    Asistenta pre si post-vanzare
    Promovarea produselor agentiei si ghidarea clientului catre cea mai buna varianta de calatorie
    Urmarirea platilor efectuate de clienti in vederea emiterii documentelor de calatorie
    Mentinerea relatiei cu clientii in vederea finalizarii comenzilor
    Vanzare programe turistice interne si externe, cazari interne si externe, circuite interne si externe, bilete de avion low cost si IATA

    Aplica fara CV
    4400 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (4)