Intern Supply Chain Development & Environment

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Nestle Romania active.

Vezi toate job-urile Intern Supply Chain Development & Environment active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Nestle Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: temporar
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 17.01.2018

    La Nestlé vei descoperi o lume bazata pe respect – pentru sine, pentru colegi, pentru diversitate si pentru viitor. Respectul ghideaza toate deciziile noastre si contureaza experienta pe care o oferim fiecarui angajat, indiferent de nivelul orgazitional la care se afla.

    Cerinte

    - Capacitate de a lucra cu termene limita
    - Abilitati de organizare, orientare spre rezultate, comunicare si de lucru in echipa
    - Dorinta de dezvoltare si initiativa
    - Cunostinte limba engleza
    - Cunostine excelente de operare MS Office
    - rezultate foarte bune in anii de studii anteriori si recomandare scrisa din partea facultatii
    - Implicare in proiecte extra-scolare reprezinta un avantaj

    Responsabilitati

    •Suport pentru activitatile specifice de conformare cu cerintele legale privind protectia mediului
    -Monitorizare intocmire documentatie
    -Intocmirea de rapoarte aferente verificarilor
    -Raportarea neconformitatiilor gasite catre nivelul superior
    • Asigurarea managementul paletilor de lemn in cadrul companiei
    -Monitorizarea stocurilor pe tip de palet. Efectuarea comenzile catre furnizori
    -Administrarea returului paletilor de lemn de la clientii interni Nestle
    -Asigurarea fluxul informational catre clienti
    • Participarea activa la proiecte din cadrul departamentului de Supply Chain
    -Intocmirea de raporate si statistici sub indrumarea coordonatorului de proiect
    •Arhivarea documentelor in departament

    Alte informatii

    - Pachet salarial atractiv;
    - Transport asigurat;
    - Mediu de lucru tanar.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Nestle Romania. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Nestle Romania >>

    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (28)