Junior / Senior / Payroll Accountant

Angajator: Accace
Domeniu:
  • Management - Consultanta
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.08.2019

    Oferim solutii BPO si servicii de consultanta in zona de contabilitate, salarizare si administrare HR. Clientii nostri coopereaza cu noi pentru a transforma activitatile lor de back-office intr-o functie strategica care ii ajuta sa-si atinga succesul in afaceri. In plus, oferim consultanta fiscala si servicii juridice pentru a spori deciziile strategice ale clientilor cu privire la industria, regiunea sau tara in care isi desfasoara activitatea.

    Misiunea noastra este de a ne sprijini clientii, colegii si partenerii sa isi atinga visurile, lasand o amprenta pozitiva asupra lumii.

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine:

    - Sa stapanesti limba engleza – cel putin nivel mediu (scris si vorbit)
    - Sa ai cunostinte avansate de Excel
    - Sa detii certificatul de Inspector Resurse Umane

    Responsabilitati

    Vrei sa stii ce responsabilitati vei avea? Ce pozitie ar fi cea mai potrivita pentru tine? Spune-ne ce iti place sa faci, ce te motiveaza cu adevarat si, cu siguranta, impreuna vom lua cea mai buna decizie.

    Insa, pentru a-ti contura o imagine despre ceea ce fac colegele noastre, ar fi bine de stiut ca activitatile de zi cu zi se invart in jurul zonei de administrare de personal si salarizare, fiecare avand alocat un portofoliu de clienti din diverse domenii de activitate. Dar mai multe poti afla direct de la noi!

    Alte informatii

    Ce iti oferim in schimb:

    - Sansa de a lucra intr-o echipa unita, alcatuita din colegi cu un puternic background profesional
    - Salariu motivant si bonus anual in functie de performante
    - Tichete de masa
    - Abonament medical la o clinica privata cu renume
    - Asigurare medicala pentru calatoriile in strainatate
    - Flexibilitatea programului de lucru
    - Contract incheiat pe o perioada nedeterminata, deoarece ne plac colaborarile pe termen lung
    - Zile in plus de concediu de odihna
    - Te sustinem daca iti doresti sa participi la conferinte/cursuri care ti-ar aduce un plus de valoare din punct de vedere profesional
    - Avem o locatie centrala, usor accesibila celor care folosesc metroul, dar si masina personala
    - Organizam iesiri lunare cu echipa si tot felul de evenimente interactive care ajuta la destinderea atmosferei si la intarirea spiritului de echipa. Este suficient sa ne urmaresti pagina de Facebook Accace Careers Romania si te vei convinge singur!