INGINER RESPONSABIL CALITATE

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile COILPROFIL active.

Vezi toate job-urile INGINER RESPONSABIL CALITATE active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Angajator: COILPROFIL
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 14.11.2017
    Scurta descriere a companiei

    Cu noi esti complet acoperit!
    Nu este doar un slogan, este deviza fiecarui membru al echipei Coilprofil deoarece misiunea noastra este de a deveni proactivi in abordarea si anticiparea nevoilor clientilor, prin transparenta si increderea pe care acestia o au in noi si in solutiile noastre, cu un simt al raspunderii deosebit si un model economic competitiv. Este foarte important pentru noi sa oferim solutiile potrivite fiecarui proiect deoarece ne dorim sa fim parteneri de incredere pe termen lung.

    Cerinte

    - studii superioare tehnice;
    - aptitudini si cultura generala tehnica ;
    - experienta in munca minim 5 ani, experienta in domeniu minim 2 ani;
    - cunostinte in domeniul masuratorilor;
    - cunostinte de baza in domeniul matematicii si fizicii
    - atentie la detalii si spirit de initiativa;
    - capacitate de adaptare si invatare;
    - persoana motivata, energica;
    - cunostinte bune de operare PC;
    - cunostinte de limba engleza (minim nivel mediu)

    Responsabilitati

    - Coordonarea controlului productiei in fabrica (CPF), in conformitate cu standardele de produs si a procedurilor din documentatiile tehnice ale produselor, documentarea procesului ;
    - Gestionarea documentelor de calitate ale produselor (Declaratii de conformitate, declaratii de performanta, certificate de garantie, agremente tehnice etc.)
    - Gestionarea documentatiilor tehnice de evaluare a calitatii produselor;
    - Coordonarea activitatilor si intocmirea documentelor specifice in vederea desfasurarii auditelor de certificare (supraveghere) a produselor;
    - Gestionarea reclamatiilor de la clienti.
    - Coordonare activitate CTC-ist fabrica;
    - Dezvoltarea procedurilor si urmarirea implementarii lor pentru imbunatatirea continua a calitatii produselor.

    Alte informatii

    Salariu motivant
    Se asigura transportul Ploiesti-Ceptura-Ploiesti
    Prime de performanta
    Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Campina, Ploiesti, Targoviste,

    Ploiesti,

    Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (5)