Coordonator transport - str. Poiana Trestiei

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Stericycle Romania active.

Vezi toate job-urile Coordonator transport - str. Poiana Trestiei active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: Stericycle Romania
Domeniu:
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 03.05.2018

    Stericycle România este una dintre companiile importante din domeniul managementului deşeurilor periculoase generate de sectoarele: farmaceutic, veterinar, medical şi industrial. Cu investiţii de peste 30 milioane de euro în staţii regionale proprii de incinerare şi sterilizare a deşeurilor medicale, flotă proprie de transport autorizat şi o echipă de 300 de angajaţi, compania deţine experienţa, cunoştinţele şi resursele pentru a asigura un grad sporit de protecţie clienţilor săi, cu respect față de mediu și grijă pentru sănătatea oamenilor.

    Cerinte

    - capacitate de planificare si organizare a activitatii;
    - capacitate de rezolvare a problemelor, orientare spre rezultat;
    - capacitate de comunicare, spirit de echipa;
    - capacitatea de a respecta termene stricte de predare;
    - buna cunoastere a pachetului MS Office ( Word, Excel, Power Point)

    Responsabilitati

    - asigura desfasurarea eficienta si la timp a colectarilor;
    - optimizeaza rutele planificate si comenzile on-time primite;
    - intocmeste documentele necesare efectuarii transportului;
    - introduce in sistemul informatic datele din documentele de transport si arhiveaza electronic documentatia aferenta;
    - mentine legatura cu clientii;
    - coordoneaza echipa locala de soferi;
    - raspunde de indeplinirea politicii de mediu;
    - raspunde de efectuarea la timp a rapoartelor catre autoritatile de mediu;

    Beneficii

    - pachet salarial atractiv;
    - bonuri de masa;
    - diverse bonusuri periodice;
    - decontare transport in comun;
    - acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata si iti vei dezvolta cariera;

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (13)