Asistent Vanzari Magazin Travel Free Tulcea

Vezi toate job-urile Heinrig Impex SRL-Filiala Bucuresti active.

Vezi toate job-urile Asistent Vanzari Magazin Travel Free Tulcea active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Heinrig Impex SRL-Filiala Bucuresti
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Tulcea
  • Actualizat la: 15.11.2017

    Suntem o companie cu capital 100% german specializata in distributia si comercializarea unei game diverse de produse reprezentative pentru cele mai renumite case producatoare de bauturi alcoolice, tigarete, dulciuri, parfumerie, produse cosmetice si accesorii.

    Incepand din anul 1997 ne-am consolidat pozitia de la an la an, pe un segment specific de piata, cel al activitatii de duty-free si travel retail. Am dezvoltat solutii eficiente atat pentru canalul de distributie cat si in retail, in prezent reteaua noastra numara 16 magazine situate la granita, in porturi si zone libere.

    Echipa Heinrig a evoluat odata cu compania atingand in prezent 180 de persoane.

    Motorul nostru "german" a fost si este compania Gebr. Heinemann, Hamburg care administreaza cu succes o afacere de familie de mai bine de 135 de ani. Intregul sprijin si increderea primite din partea "familiei" Heinemann sunt definitorii in evolutia noastra ascendenta.

    Cerinte

    Ce abilitati ar trebui sa ai?

    Experienţă in vanzari sau de promovare produse de minim 6 luni;

    Orientare catre client;

    Abilităţi excelente de comunicare;

    Persoană dinamică si entuziasta;

    Spirit organizatoric;

    Cunoştinţe de operare calculator (Word, Excel);

    Limba engleză: nivel conversational.

    Responsabilitati

    Ce ar trebui sa faci?

    Realizarea activităţii de vânzare prin promovarea produselor oferite de companie;

    Identificarea corectă a nevoii clientului şi oferirea consultanţei in magazin;

    Pregătirea mărfii pentru expunere: etichetare, preţ;

    Participare la recepţia de marfă.

    Alte informatii

    Ce iti oferim?

    Pachet salarial competitiv

    Tichete de masa

    Asigurare medicala

    Prima de Pasti si Craciun

    Traininguri profesionale de vanzari

    Oportunitatea de a iti cladi o cariera in domeniul vanzarilor

    Mediu placut de munca

    Tulcea,

    Tulcea,

    Tulcea,

    Vezi job-uri similare (16)