Frigotehnist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Grup Renault Romania active.

Vezi toate job-urile Frigotehnist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Grup Renault Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Titu
  • Actualizat la: 15.11.2017
    Scurta descriere a companiei

    Grup Renault Romania

    Pasiunea este motorul Grupului Renault. Din pasiune pentru masini si pentru oameni avem astazi in Romania o gama completa de activitati prin care ii oferim fiecarui client vehiculul potrivit. Sa te alaturi Grupului Renault Romania inseamna sa iti poti pune amprenta in oricare dintre etapele de dezvoltare ale unui vehicul: design, proiectare, testare, fabricaţie, logistică, vânzare, post vânzare şi finanţare. Sa faci parte din echipa noastra inseamna sa participi la crearea vehiculului viitorului.

    Cerinte

    - Studii medii cu profil tehnic/ mecanic;
    - Minim 3 ani pe post similar;
    - Limbi straine : Engleza / Franceza - constituie un avantaj
    - Cunostinte utilizare computer "Basic level", email; Word; Excel;
    - Disponibilitate pentru lucru la program prelungit;
    - Abilitati personale : capacitate de a lucra in transvers, abilitati de comunicare, orientare catre client, capacitate de analiza si sinteza.

    Responsabilitati

    - Realizarea mentenantei instalatiilor de producere a frigului artificial;
    - Planificarea si realizarea interventiilor, tinand cont de urgente, termene, disponibilitatea instalatiilor etc.;
    - Diagnosticarea deficientelor de functionare a instalatiilor frigorifice;
    - Punerea/ scoaterea in si din functiune a instalatiilor frigorifice;
    - Efectuarea de montaje de echipamente in parametrii de calitate.