Medic Coordonator Medicina Muncii

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Grup Renault Romania active.

Vezi toate job-urile Medic Coordonator Medicina Muncii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: Grup Renault Romania
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Mioveni
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 15.11.2017
    Scurta descriere a companiei

    Grup Renault Romania

    Pasiunea este motorul Grupului Renault. Din pasiune pentru masini si pentru oameni avem astazi in Romania o gama completa de activitati prin care ii oferim fiecarui client vehiculul potrivit. Sa te alaturi Grupului Renault Romania inseamna sa iti poti pune amprenta in oricare dintre etapele de dezvoltare ale unui vehicul: design, proiectare, testare, fabricaţie, logistică, vânzare, post vânzare şi finanţare. Sa faci parte din echipa noastra inseamna sa participi la crearea vehiculului viitorului.

    Cerinte

    - Studii superioare - Universitatea de Medicina;
    - Secializare in Medicina Muncii / competente medicina de intreprindere; - cunostinte in management de proiect in domeniu medical;
    - Cunostinte de gestionare si analiza de audituri prestatari de servicii medicale ;
    - Tehnici de comunicare, redactare si analiza texte;
    - Competente in materie de prezentari, instrumente informatice, etc.

    Responsabilitati

    - Asigura interfata intre GRR si prestatorul de sevicii de medicina muncii pentru salariatii GRR, in vederea respectarii contractului de prestari servicii, protocoalelor de lucru si legislatiei in domeniu;
    - Asigura relatia cu reprezentantii Serviciului Intern SSM (sanatate si securitate in munca), Mediu, Toxicologie;
    - Participa la reuniunile cu medicii si inginerii de conditii de munca Renault si se asigura de punerea in practica a deciziilor;
    - Realizeaza o buna comunicarea cu instantele locale si nationale.