Specialist in Domeniul Calitatii (Audit Intern Calitate)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Grup Renault Romania active.

Vezi toate job-urile Specialist in Domeniul Calitatii (Audit Intern Calitate) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Angajator: Grup Renault Romania
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Mioveni
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 15.11.2017
    Scurta descriere a companiei

    Grup Renault Romania

    Pasiunea este motorul Grupului Renault. Din pasiune pentru masini si pentru oameni avem astazi in Romania o gama completa de activitati prin care ii oferim fiecarui client vehiculul potrivit. Sa te alaturi Grupului Renault Romania inseamna sa iti poti pune amprenta in oricare dintre etapele de dezvoltare ale unui vehicul: design, proiectare, testare, fabricaţie, logistică, vânzare, post vânzare şi finanţare. Sa faci parte din echipa noastra inseamna sa participi la crearea vehiculului viitorului.

    Cerinte

    - Absolvent de studii superioare;
    - Experienta in Calitate / Inginerie / Management Proiecte;
    - Experienta in Management Calitate constituie un avantaj;
    - Competente lingvistice si MS Office - nivel avansat;
    - Perseverenta in studierea si intelegerea principiile SMQ din referentialele Internationale si Renault si transpunerea acestora in SMQ Dacia;
    - Capacitate de identificare a punctelor forte si a zonelor de imbunatatit in activitati/contexte diferite ;
    - Abilitati de comunicare si relationare, adaptarea la interlocutori si la situatii variate, reactivitate, forta de propunere, capacitate de analiza si sinteza, personalitate.

    Responsabilitati

    - Mentine, optimizeaza si evolueaza Manualul Calitate si Sistemul de Management Calitate (SMQ) Dacia in spiritul asigurarii robustetii, eficientei si performantei in conformitate cu standardele ISO si a Sistemului de Management al Calitatii Renault;

    - Coordoneaza si dezvolta competentele retelei de Piloti, Copiloti si Animatori SMQ Dacia.