Part time pentru studenti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Apa Nova Bucuresti active.

Vezi toate job-urile Part time pentru studenti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internship active pe Hipo.ro

Angajator: Apa Nova Bucuresti
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Internship
  • Tip job: project-based
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.10.2017

    Apa Nova Bucureşti (societate ce face parte din Grupul Veolia) are principal obiect de activitate gestiunea serviciilor de alimentare cu apă și de canalizare pe teritoriul Municipiului Bucureşti, fiind concesionarul serviciilor publice de alimentare cu apă şi de canalizare din Municipiul Bucureşti, pe o perioadă de 25 de ani, începând cu anul 2000.

    Cerinte

    Studii superioare in curs.

    Responsabilitati

    Suntem in cautare de studenti entuziasti, care sa se alature Departamentului Financiar din cadrul Apa Nova -Veolia, pentru a face parte dintr-un proiect ce se va desfasura in intervalul 20 octombrie – 22 decembrie 2017.
    Alaturi de un coleg indrumator, veti avea ocazia sa participati activ la realizarea inventarelor. Va oferim un training initial, prin care veti invata sa:
    1. Efectuati inventarierea fizica in cadrul locatiei inventariate;
    2. Stabiliti diferentele dintre scriptic si faptic ;
    3. Exportati fisierele individuale de inventar din aplicatie (daca este cazul) ;
    4. Completati listele de inventar conform situatiei din teren;
    5. Semnati procesul verbal aferent inventarului;
    6. Tansmiteti documentele catre persoanele sau serviciile interesate.

    Suntem flexibili in privinta orelor de colaborare, iar programul il vom stabili impreuna. Activitatea va fi remunerata si se va avea in vedere numarul total de ore lucrate.