Consultant Vânzări Directe B2B- Buc, DB, AG

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Connect Mobile Telecom active.

Vezi toate job-urile Consultant Vânzări Directe B2B- Buc, DB, AG active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Connect Mobile Telecom
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Pitesti
  • Targoviste
  • Actualizat la: 09.11.2017

    Suntem o companie care activeaza in domeniul serviciilor, cu focus pe doua segmente:
    - Telecomunicatii – partener Orange Romania
    - Energie si gaz – partener ENEL Romania.
    Cu o echipa de peste 25 de colegi, te asteptam si pe tine sa ni te alaturi si sa descoperim impreuna lumea vanzarilor consultative.
    Vei intra intr-un colectiv tanar, plin de energie si creativitate si vei avea sansa sa iti dezvolti si sa iti rafinezi abilitatile de comunicare si negociere.

    Cerinte

    În prezent echipa Connect Mobile Telecom este în căutare de noi colegi! Dorim să cunoaştem persoane dinamice, ambiţioase şi care să contribuie la dezvoltarea departamentului de vânzări!

    Pentru a face parte din echipa noastră este necesar să fii o persoană comunicativă, serioasă şi perspicace. Un must have este permisul de conducere și dacă mai și experienţă în acest domeniu este minunat.

    Responsabilitati

    O vedere de ansamblu asupra jobului:
    - Promovarea şi vânzarea produselor/serviciilor, oferite de către Orange România, persoanelor juridice;
    - Interacţionare directă cu potenţialii clienţi;
    - Vizitarea și ofertarea potențialilor clienți, din zona geografică în care vei activa;
    - Menţinerea relaţiilor cu existenţii clienţi;

    - Pachet salarial atractiv (componentă fixă și bonus în funție de performanțe)
    - Asigurare medicală la clinică privată
    - Telefon, maşină şi laptop de serviciu
    - Programe de dezvoltare personală

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (8)