Site manager - Franta

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ALU DESIGN CONSTRUCTION CIVILE active.

Vezi toate job-urile Site manager - Franta active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: ALU DESIGN CONSTRUCTION CIVILE
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • Strainatate
  • Actualizat la: 02.06.2022

    ALU DESIGN CONSTRUCTION CIVILE a fost fondată în 1999, la București, specializată în proiectarea complexă a fațadelor. Încă de la înființarea sa activitatea principală a fost concentrată pe proiectarea și realizarea diferitelor tipuri de fațade. Alu Design proiectează soluții tehnice folosind sisteme complexe bazate pe atenta selecție a furnizorilor și a materialelor sale.

    Cerinte

    - Asolvent al Universitatii Tehnice de Constructii sau al Universitatii Politehnice ;
    - Cunostinte bune de aplicatii Office (Word, Excel), Autocad, MS Project - reprezinta un avantaj
    - Cunostinte despre piata constructiilor in termeni de tendinte, solutii, materiale, preturi etc
    - Limba franceza - avansat
    - Se doreste o persoana serioasa, organizata, riguroasa, responsabila si capabila de a lucra intr-o echipa tanara, dinamica si flexibila;
    - Capacitatea de a-i motiva pe ceilalti ;
    - Orientarea spre rezultate ;
    - Abilitati de comunicare si abilitati in depasirea si aplanarea situatiilor conflictuale;

    Responsabilitati

    - Asigura managementul fortei de munca in santier;
    - Distribuirea sarcinilor in cadrul echipei in functie de rolul si capacitaile fiecarui angajat;
    - Asigura buna desfasurare a lucrarilor pe santier si respectarea termenelor limita;
    -Instruieste personalul din subordine;
    - Controleaza calitatea lucrarilor pentru asigurarea prevederilor din documentatiile tehnice

    Alte informatii

    CE OFERIM:

    - Acces la proiecte internationale de anvergura – FRANTA – PARIS;
    - Asigurare medicala privata;
    - Dezvoltare personala si profesioanala;
    - Cazare;
    - Masina de munca;
    - Telefon;
    - Calculator;
    - Transport intern - extern;

    Pachet salarial atractiv format din: parte fixa + prima finalizare santier

    Aplica fara CV
    Strainatate, Job national

    Strainatate,