Inginer

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Aplast active.

Vezi toate job-urile Inginer active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Aplast
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 06.10.2017
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Experienta nu este o conditie eliminatorie, insa experienţa de productie în domeniul materialelor de constructii este apreciata;
    Persoană dornică să se dezvolte pe plan profesional;
    Abilităţi dezvoltate de comunicare;
    Persoană orientată către rezultate, serioasă, motivată şi ambiţioasă;
    Permis de conducere categ. B;
    Cunoştinte PC, MS Office;
    Studii tehnice.

    Responsabilitati

    Urmareste realizarea planului de productie;
    Administreaza relaţia cu personalul de productie;
    Efectuarea periodică de rapoarte de productie.

    Alte informatii

    Lucru într-o companie dinamică, aflată în plină dezvoltare.
    Salariu atractiv la care se adauga bonusuri in functie de performante.
    Posibilitati de promovare rapida in ierarhia cimpaniei.
    Transport asigurat, telefon de serviciu

    Ilfov, Otopeni, Ploiesti,

    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (7)